Є в продажі
Увага до конюшини була завжди підвищена. І не тільки тому, що десь вона є символом країни, а через інтерес до її ізофлавонам. Особливо ця затребуваність поширюється на жінок, які потрапили під прес клімактеричних розладів.
Протягом репродуктивного періоду життя активні естрогени захищають жіночий організм, впливають на різні органи, тканини та системи, шляхом взаємодії зі специфічними естрогенними рецепторами. Ці рецептори локалізуються в матці, грудних залозах, урогенітальної області, тканинах мозку, серця, артерій, шкіри. Крім того, естрогенам відведена роль підтримки процесів відповідальних за міцність кісткової тканини, електролітний баланс шкірної мантії. Саме тому, порушення або зниження продукції естрогенів впливає на стан кісток, шкіри, настрій, фертильність жінки.
Допомогти жінці пережити безболісно цей перехідний період націлена фітотерапія, з використанням природних компонентів, що містять терапевтичний рівень естрогенів, які позбавлені побічних ефектів, не викликають синдрому відміни та звикання.
Клінічний профіль конюшини ідеально підходить для профілактики та лікування клімактеричних симптомів. Фітопрепарати, що містять конюшину демонструють високий рівень концентрації фітоестрогенів та їх позитивний вплив на різні тканини і типи клітин
Лугова конюшина, на відміну від естрогенсодержащих рослин, таких як соя, циміцифуга, містить 4 види ізофлавонів: біоканін A (Biochanin А), формононетін (Formononetin), дайдзеін (Daidzein), геністеін (Genistein) і є самим багатим і єдиним їх джерелом.
Перевага ізофлавонів конюшини в тому, що вони мають структуру схожу з естрадіолом, можуть прикріплятися до рецепторів естрогенів, позитивно впливаючи на гормональний фон, стан кісток, шкіри, слизової, функції серцево-судинної системи. Цей механізм дії притаманний препаратам – селективним модуляторам, які впливають на естрогенні рецептори. З чотирьох протестованих ізофлавонів червоної конюшини, геністеїн проявляє найвищу естрогенну активність.
На сьогодні препарати на основі червоної конюшини стали головною альтернативою гормональної терапії в Європі. Лугова конюшина – це надійна і безпечна гормонотерапія, яка б знизила ризик розвитку гормонозалежних пухлин, здатна пригнічувати проліферацію ракових клітин грудної залози. Ефективність підтверджена зниженням мамографічної щільності, яка є одним з діагностичних критеріїв розвитку проліферативних процесів і наявності раку грудної залози.
До класичних ефектів фітоестрогенів конюшини відносяться: регуляція менструального циклу, антиоксидантна активність, протизапальна, протисклеротична і протиалергічна дія, а також виражений позитивний вплив на стінки судин, корекція балансу стероїдних гормонів.
Клінічні дослідження вивчення конюшини показують купірування перименопаузальних, психоемоційних і вегетосудинних порушень, поліпшення пам’яті і настрою, усунення розладів сну, а головне, ослаблення нейровегетативних розладів (припливів, пітливості) і зменшення негативних проявів з боку урогенітальних органів.
Слід наголосити на необхідності використання конюшини лугової при проблемах з аденомою простати у чоловіків. Він, як і екстракт ягід Saw Palmetto, сприяє достовірному зниженню ймовірності деяких видів раку простати, зменшення, шляхом пригнічення 5-альфа-редуктази, вироблення дигидротестостерона, головного винуватця проліферації клітин передміхурової залози. Конюшина призначається чоловікам для зниження високого рівня простато-специфічного антигену (ПСА) при аденомі, підвищений ризик раку простати, на тлі зниження сексуальних можливостей.
Результати досліджень, опубліковані в австралійському журналі «Урологія» (2008р), показали, що головки конюшини знижують рівень ПСА більш ніж на 30%, зміцнюють простату, зводять до мінімуму частоту розвиваються функціональних розладів передміхурової залози і пов’язаних з ними урогенітальних порушень.
У квітучих верхівок червоної конюшини виражена протисклеротична дія, підтверджена численною клінічною апробацією, яка показала, що кращого «чистильника судин» природа ще не створила. При прийомі упродовж 3-х місяців препаратів з конюшини, відзначається зниження рівня холестерину в крові, сприятливі зміни показників ліпідного обміну, ослаблення симптоматики судинних розладів таких, як шум у вухах, запаморочення, прискорене серцебиття.
Внаслідок вмісту ізофлавоноїдів, біофлавоноїдів, холіну, кумаровой і саліцилової кислот, конюшина бере участь в зміцненні судин, зменшує тяжкість їх пошкоджень, нормалізує виведення холестерину з організму, знижує його концентрацію в крові і ризик розвитку гіперліпідемії.
Лугова конюшина виявляє м’яку сечогінну дію, призначається при набряках серцевого походження, сприяє нормалізації артеріального і внутрішньочерепного тиску, є препаратом вибору при підвищеному ризику атеросклерозу.
У дерматології фітопрепарати з конюшини застосовуються часто і ефективні при алергічних захворюваннях шкіри, васкулітах, вітиліго, облисінні, випаданні волосся. Терапевтичні дози фітоестрогенів активно впливають на стан шкіри, волосся, нігтів і призначаються, як основний компонент, в комплексній терапії цих захворювань.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, джерело біофлавоноїдів і фітоестрогенів, для профілактики клімактеричних розладів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
185,00 ₴