Є в продажі
Офіційна назва червоної щітки – родіола холодна або родіола чотиричленна. Вперше про неї і її фармакологічних можливостей заговорили в XX столітті, хоча цілющі властивості відомі були давно. За старих часів червону щітку називали «божественним даром».
Багатокомпонентний хімічний склад червоної щітки, особливо глікозиди салідрозіди, антоціани, флавоноїди, дубильні речовини, зумовлюють багатофункціональність лікувальної дії цієї рідкісної рослини.
З головним гликозидом (салідрозід) пов’язують онкопротекторні, протизапальні, адаптогенні, протиінфекційні властивості.
Червона щітка – унікальна рослина по цілющому впливу на організм. Як адаптоген з омолоджуючу дію, заслуговує на увагу в періоди тривалих хвороб, важких травм, тривалого прийому антибіотиків.
Здатність салідрозід нейтралізувати вільні радикали, тим самим зменшуючи їх шкідливу дію, ставить червону щітку в групу активних антиоксидантів, що застосовуються для зниження ризику онкозахворювань, включаючи вірусні інфекції.
При захворюваннях бактеріальної, вірусної, грибкової етіології, за рахунок антоціанів червона щітка призначається як лікувально-профілактичний засіб з імуномодулюючими, бактерицидними, антисептичними властивостями. Крім того, рослина підвищує стійкість організму до інфекційних захворювань, в тому числі ГРВІ, грип.
Червона щітка сприяє усуненню ендокринних порушень, що з успіхом використовується в гінекології, в період менопаузи, при патологіях щитовидної залози, надниркових залоз.
Як джерело біологічно активних речовин, червона щітка робить регулюючий вплив на обмінні процеси, в тому числі ліпідний обмін, підтримує гормональний баланс, проявляючи ефекти, аналогічні дії власних гормонів-естрогенів. Рослина сприяє нормалізації синтезу естрогену і прогестерону, підтримання їх балансу. Не стимулюючи гіперплазію і не приводячи до виникнення естрогенозавісімих пухлин, червона щітка заслужено займає своє місце в комплексному лікуванні мастопатії, міом, фіброміом, ендометріозу, синдрому полікістозних яєчників. Практика застосування рослини відзначає благотворний вплив на перебіг II фази менструального циклу. У період менопаузи усуває «припливи» і інші неприємні симптоми, заспокоює, покращує сон.
За рахунок салідрозід червона щітка допомагає організму справитися зі стресом, підвищуючи опірність організму до втоми. Відзначено, що салідрозід надає протистресову дію при переїданні, позитивно впливає на нейродинамічні і психомоторну функцію головного мозку, сприяє нормалізації енергетичного метаболізму мозку, при стресах захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, в умовах хімієтерапія підвищує резистентність організму до інфекцій за рахунок індукції інтерферону (Саратіков А.С. та ін., 2004)
Сучасні медичні дослідження показують, що салідрозід червоною щітки є хорошим антигіпоксантом.
Препарати червоною щітки активізують ферментативні системи і окислювально-відновні процеси в організмі, нормалізують функції сечостатевої системи у чоловіків і жінок, сприятливо впливають на механізми підтримки потенції і лібідо, знижують запальні процеси в передміхуровій залозі, ризик виникнення безпліддя та розвитку пухлин.
Спектр застосування червоної щітки розширюється внаслідок кровозупинних, лімфодренажних, спазмолітичних властивостей. Її вважають одним з кращих засобів для підняття імунітету. Крім того, червона щітка покращує склад крові, захищаючи еритроцити від окисного стресу.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики порушень гормонального фону, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
225,00 ₴