Седатон – від депресії, 90 пігулок

Є в продажі

Седотон – природний засіб від депресії
З депресією ми стикаємося часто, особливо в міжсезоння. Її прояви знайомі – це зниження настрою, пригніченість, апатія, поганий сон.

Депресія є найголовнішим стражданням цивілізованого суспільства в XXI столітті, проблема яка може відвідати кожен будинок і оселитися в ньому надовго. Всесвітній екологічний форум, який відбувся в Давосі, розглянув всі прояви та «замасковані» симптоми депресії і позначив її як «рак XXI століття». Але природа здатна дати бій, протистояти виснаження нервових клітин, хронічного стресу, формувати вектор психічного комфорту, підтримати «слабкі ланки», запустити «захисні механізми».

«Седатон» – найактуальніше природний засіб для розв’язання проблем пов’язаних з депресією.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:

Звіробій – є основою комплексу, найбільш потужний антидепресант, зменшує занепокоєння, перешкоджає дратівливості, нервозності, зниження настрою. Вчені стверджують, що звіробій ефективніше Золофта, не поступається класичним антидепресантам (іміпраміну, амітриптиліну), його лікувальний ефект діє в 80% випадків. Звіробій унікальний за складом, його здатність протистояти депресії обумовлена ​​комплексним механізмом, що вигідно відрізняє його від сучасних антидепресантів. Препарати звіробою надають протимікробну, протизапальну, в’яжучу дію, прискорюють регенерацію тканин, посилюють роботу серця, підвищують тонус і міцність судин.
Звіробій допомагає зняти напругу і стрес, особливо необхідний в міжсезоння, на порозі весни. Встановлено, що гіперицин, що входить до складу звіробою, спочатку виявляє легку заспокійливу дію, а потім призводить до поліпшення настрою. Дія гіперицину подібно гематопорфірину по антидепресивну дію, але комплексні фракції з рослини мають більш вираженою активністю, ніж чистий гіперицин. Багато клінічні дослідження демонструють м’яку седативну, антидепресантну дію звіробою при психогенних порушеннях, депресії, страху, неспокої. Крім того, під впливом звіробою підвищується розумова працездатність. Звіробій є засобом першого вибору при соматогенной і психогенної депресії, достовірно покращує стан при клімактеричних неврозах, знижує частоту припливів на 54%, зменшуючи ступінь тяжкості на 60%, допомагає оцінити свою фертильність (привабливість).
М’ята – в складі «Седотона» грає роль релаксанта, допомагає зняти емоційну напругу, зміцнює організм, ефективна при серцебитті, «неврозі серця». Корисна при епілепсії, неврозах, стенокардії, з метою виключення емоційних провокацій. Антиоксидантні властивості м’яти і звіробою оберігають організм від вибуху перекисного окислення ліпідів. Листя м’яти максимально активні в поєднанні зі звіробоєм, благотворно впливають на статеві функції чоловічого організму, підвищують потенцію, особливо в тих випадках, коли зниження потенції спостерігається на тлі депресії або втоми.
Мелісса – серед трав антидепресантів, фітотерапевти обов’язково називають мелісу. Європейське наукове співтовариство по фітотерапії (European Scientific Cooperative on Phytotherapy) рекомендує її як засіб проти стресу, безсоння викликаної стресом, а також, як істинного модулятора настрою. Пацієнти відзначають не тільки антиневротичне, але й антигіпертензивний її ефект. Мелісса, в складі зборів, усуває болі в області серця, спровоковані емоційним станом, дозволяє підвищити стрес-стійкість організму, настрій. Область застосування меліси широка – кардіоневрози, порушення сну, коли засипання порушено почуттям страху, серцевими болями.
Показання до застосування
Рекомендується для профілактики депресивних станів і підвищення стресостійкості організму, при стресових, емоційних навантаженнях, а також при наступних станах та захворюваннях:

  • знижена стресостійкість організму;
  • хронічні стреси;
  • для зниження стресового навантаження і її наслідків у осіб проживають в мегаполісах;
  • безсоння, розлади сну;
  • депресія (легкі та середньотяжкі форми);
  • терапія депресивних розладів у підлітків, людей похилого віку, соматично ослаблених;
  • післяопераційна депресія;
  • зниження потенції на фоні депресії, втоми;
  • серцеві неврози, «нещасна любов».
  • як модулятор настрою, в зимовий період, сезон дощів;
  • стратиформні розлади на тлі неврогенних факторів;
  • клімактеричний синдром;
  • корекція психічних порушень;
  • терапія захворювань, які розвиваються на тлі стресових факторів;
  • ожиріння;
  • емоційні розумові навантаження.
Склад: трава звіробою, листя м’яти, трава меліси

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

180,00 

Кількість