Є в продажі
Значення для організму.
Вегетосудинна дистонія вважається не самостійним захворюванням, а комплексом синдромів. Термінів, що позначають патологічні стани, багато. Це вегетативний невроз, вегетативна дисфункція, нейроциркуляторна дистонія, функціональна кардіопатія, ангіоневроз, вазомоторна дистонія. Найбільш характерними скаргами при вегетосудинної дистонії є головні болі, запаморочення, слабкість, пітливість, запаморочення, шум у вухах, сонливість, різкі емоційні перепади, панічні атаки, тривожність, метеочутливість.
Вегетотонік є препаратом рослинного походження. Складові рецептури спрямовані на нормалізацію гіпоталамо-вісцеральних взаємовідносин діяльності нервової, серцево-судинної системи, сну, корекцію судинного тонусу, усунення порушень функції вегетативної нервової системи.
Специфічна дія на організм трав регулює збудливість нервової системи, вибірково розширює судини головного мозку, балансує гальмівні процеси, усуває розлади сну, зміцнює стінки капілярів, покращує венозний відтік, кровопостачання і киснезабеспечення головного мозку. Як комплексне терапевтичний засіб, фітоформула підвищує стійкість організму до агресивних факторів і провокацій з боку нервової системи, гіпоксії, нормалізує систему енергетичного обміну в організмі, стимулюючи розумові здібності і процеси запам’ятовування, послаблює залежність стану організму від перепадів тиску, дисбалансу біоритмів. Знімає нервову напругу і дратівливість, підвищує адаптацію в умовах емоційних і фізичних перевантажень, відновлює життєвий тонус
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції та профілактики вегетосудинних порушень, а також при наступних станах та захворюваннях:
– вегето-судинна дистонія (кардіо, гіпо-, гіпертонічний тип порушень);
– серцево-судинні захворювання різного походження (кардіалгія, функціональна кардіопатія);
– неврозоподібні стани, неврози, ангіоневрози; розлади сну;
– синдром хронічної втоми;
– психоневрологічні розлади (стомлюваність, зниження пам’яті та уваги, дратівливість, тривожність, головний біль, запаморочення);
– передменструальний синдром (соматовегетативні прояви);
– клімактеричні розлади нервової системи;
– синдром вегетативних дисфункцій у системі органів шлунково-кишкового тракту, дихальної та сечостатевої системи;
– для полегшення абстинентного синдрому після припинення куріння;
– «синдром менеджера»;
– метеозалежність, порушення біоритмів;
– вегетативний симптомокомплекс дісдінамічних проявів (коливання венозного та артеріального тиску);
– вегетативні порушення терморегуляції (лабільність температури тіла, озноб, відчуття жару, пітливість);
– для підвищення стійкості організму в умовах стресу, розумових перевантажень (іспити, наукова діяльність і т.п.)
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Глід – володіє унікальним механізмом широкого спектра терапевтичної дії при функціональних розладах серцевої діяльності, ангіоневрозах, аритмії. Як надійне кардіотонічний засіб, що сприяє нормалізації ритму серця, коригує процеси засинання і глибини сну, вибірково розширює коронарні і судини головного мозку, забезпечує м’яке зниження підвищеного тиску.
Шипшина — є основною частиною фітотерапії при авітамінозах і різних станах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах, в тому числі вегетативні порушення. Необхідний для підвищення стійкості організму і загальної опірності при невротичних розладах і їх наслідках.
Елеутерокок і родіола рожева — природні адаптогени, потенціюють ефективність дії рослин, що входять до складу формули, підвищують тонус організму, сприяють поліпшенню фізичної та розумової працездатності, загострюють зір і слух; активізують механізми функціонування центральної нервової системи, адаптаційні можливості вразливих органів, стимулюють процеси, що відповідають за стійкість до стресів організму, усувають дискомфорт при перевтомі, неврозах, поганому настрої, чутливості до перепадів тиску і погодних умов.
Кропива — активний антигіпоксант, що поліпшує забезпечення киснем тканин і клітин, корисна при вегето-судинній дистонії як тонізуючий, полівітамінний засіб. Стимулює еритропоез, відновлює гемоглобін. Як джерело хлорофілу, підсилює основний обмін, підвищує тонус дихального центру, серцево-судинної системи і кишечника, нормалізує збудливість нервової системи.
Звіробій — коректор психоемоційної сфери. Покращує настрій, благотворно впливає на центральну нервову систему. Його м’яку седативну, антидепресантну, анксіолітичну (протитривожну) дію використовують при вегетосудинної дистонії з явищами зниженої мотивації, астенії і депресії. Зменшує головні болі, пов’язані зі спазмами судин, надійно захищає від наслідків психоемоційних потрясінь. Як капілярозміцнюючий засіб ефективний при судинних порушеннях.
Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
185,00 ₴