Нормофлор – кишковий фітосорбент, 90 пігулок

Є в продажі

Нормофлор – кишковий фітосорбент – природна формула нормалізації функціонування кишечника, життєздатності та життєдіяльності його мікрофлори.
Перешкоджає розвитку патогенної флори, процесів гниття, бродіння і метеоризму, відновлює переваривающую здатність шлунково-кишкового тракту, протистоїть дисбактериозам.
Є кращим санітаром кишечника, знижує ризик запалень і пухлин шлунково-кишкового тракту, підтримує імунний статус організму.
Показання до застосування:
• дисбактеріоз кишечника;
• метеоризм;
• ентероколіти; коліти;
• алергічні захворювання на тлі дисбіотичних порушень;
• імунодефіцитні стани;
• інтоксикації (харчові, лікарські, алкогольні);
• стресові навантаження;
• для осіб які проживають в неблагополучних зонах, а також при підвищених дозах нітратів у ранніх овочах;
• після антигельминтной терапії.

Склад: коріння аїру, трава звіробою, зніту; лист подорожника, трава пустирника, яблучний пектинати.

Спосіб застосування: по 2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 піг.
Не є лікарським препаратом.
________________________________________
Значення для організму.
Дисбактеріоз (дисбіоз) кишечника є причиною нездоров’я сучасної людини і зачіпає більше 80% населення. Чи означає зміни якісного та кількісного видового складу мікрофлори кишечника. Порушення біологічної рівноваги і функціональної активності сапрофітних мікроорганізмів призводять до розладів обмінних процесів, полигиповитаминозу, ферментопатії, імунодефіцитні стани, служить грунтом для розвитку інфекційно-запальних захворювань органів травлення.
До факторів, що провокує дисбактеріоз відносяться: низька життєздатність мікрофлори, порушення в ферментних системах і функції печінки, підвищена чутливість до екзогенних впливів, патологічні зміни в слизовій оболонці кишечника, недостатнє надходження вітамінів, стресогенні і токсичні впливи, що викликають напругу імунної системи, що не раціональне харчування, алергени і, звичайно, антибактеріальні препарати.
Погіршують стан життєдіяльності здорової мікрофлори променева дія, глистяні інвазії, пухлини, що виснажують важкі захворювання.
Поява порушення балансу мікрофлори залежать від індивідуальних особливостей шлунково-кишкового тракту, віку, виду мікроорганізмів, що беруть участь в порушенні симбіотичного рівноваги, рівня захисту кишкового епітелію, оптимальності функціонування ферментних систем печінки, секреції травних залоз.
Субклінічні форми дисбактеріозу характеризуються диспепсичними проявами. Це зміни апетиту, неприємний смак у роті, дискомфорт у животі, нестійкі випорожнення. Порушення обмінних процесів і гіповітаміноз, які проявляються в результаті дисбактеріозу, відображаються на стані захисних бар’єрів шкіри, погіршують регенеративні процеси епітеліальної тканини. Для них характерні, сухість шкіри губ, тріщини ( «заїди») в куточках рота, шкірні висипання, часті алергічні реакції. Дисбактеріоз сприяє розвитку уповільнених інфекцій, трофічних розладів.
Розмаїття чинників, що викликають дисбактеріоз, визначає необхідність комплексного підходу до його лікування. У медичній практиці застосовуються різні препарати, що містять сапрофітні мікроорганізми, ферменти, імуномодулятори, антибіотики. Клінічний досвід показує недостатню ефективність такої терапії, а стихання характерних проявів дисбактеріозу притупляють увагу лікаря до проблеми і він залишається до кінця не вилікуваних.
Для посилення лікувальної дії, в медичній практиці використовують яблучний пектинати, який здатний вивести з тканин отрути і токсичні речовини, в тому числі солі важких металів, радіонукліди, при цьому, не порушуючи природного бактеріологічного балансу мікробної флори кишечника. Маючи високу адсорбційної активністю, він перешкоджає розвитку гнілостних і бродильних процесів, створює бар’єр вірусам і пухлинних клітин, зменшує побічну дію хімічних ліків. Солі галактуроновой кислоти вважаються найбезпечнішими санітарами кишечника, при самих застарілих формах дисбактеріозу.
Збалансований по складу і дії природний комплекс нормофлору – кишковий фітосорбент – є надійним засобом для нормалізації кишкової мікрофлори і підтримки її життєдіяльності, з комплексним підходом до усунення причин виниклого дисбіозу.
В основі лікувальної дії комплексу лежить забезпечення всіх метаболічних потреб мікрофлори кишечника. Включені до складу рослини містять важко і легко гідролізуемих полісахариди, рослинні білки і ліпіди, носії біогенних металів і мікроелементів, фітогормонів, сорбенти, рослинні регулятори і ініціатори мікробіологічної ферментації. Вони забезпечують активізацію мікробного травлення, посилення детоксірующім функції мікрофлори, енергозабезпечення діяльності тонкокишечного епітелію.
Має загальнозміцнювальну, протизапальну, жовчогінну, протимікробну, в’яжучу, спазмолітичну, знеболювальну види дії, перешкоджає застою жовчі, відновлює перистальтику кишечника, покращує грануляцію і епітелізацію уражених тканин і слизової кишечника, пригнічує патогенну флору, процеси бродіння і гниття, послаблюючи явища метеоризму, знижує ризик розвитку запалень і пухлин кишечника, підвищує імунітет і вітамінообеспеченіе організму.

185,00 

Кількість